fbpx
+48 791 704 920Masz pytanie?

Wizy turystyczne

Otrzymanie wizy turystycznej to jeden z najprostszych sposobów, aby dostać się do Australii. Dzięki niej można przeżyć niezapomniane wakacje, odwiedzić bliskich, którzy mieszkają w Australii na stałe, wziąć udział w spotkaniu biznesowym lub kształcić się tam przez 3 miesiące. Sama procedura przyznawania wiz turystycznych nie jest skomplikowana, dzięki temu jest często wybieraną wizą do Australii.

Do Australii na turystycznej wizie

Wiza turystyczna, przy całej łatwości jej uzyskania, nakłada na posiadaczy jedno zasadnicze ograniczenie: nie upoważnia do podjęcia pracy. Nie jest to więc wiza, którą można wykorzystać choćby do krótkoterminowego podjęcia pracy w Australii. Jeśli jednak zamierzasz udać się tam w celach czysto turystycznych, nic nie stoi na przeszkodzie. Wielką zaletą ubiegania się o wizy turystyczne jest znacznie ograniczenie formalności. Aplikanci nie mają obowiązku wykonywania badań lekarskich, nie są także zobowiązani do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego. Sama procedura wystąpienia o przyznanie wizy odbywa się online, za pośrednictwem strony internetowej australijskiego urzędu imigracyjnego. Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje wizy turystycznej:

Jaka wiza turystyczna?

Wiza eVisitors jest darmowa i uprawnia do jednorazowego pobytu na terytorium Australii przez okres do 3 miesięcy. Będzie to najlepsza alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcą po prostu odwiedzić Australię bez zamiaru pozostawania tam na dłużej.

ETa pozwala na jednorazowy pobyt w Australii na maximum 3 miesiące. Wiza jest łatwa do uzyskania i kosztuje bardzo niewiele.

Z kolei wiza Visitors wydawana jest na okres 3, 6 lub 12 miesięcy i wymaga szczegółowego uzasadniana celu, dla którego chcemy pozostać w Australii dłużej niż 3 miesiące. Wiza ta jest również płatna. Wiza turystyczna do Australii pozwala na podjęcie kształcenia, jednak nie dłużej niż 3 miesiące. Może to być np. kurs językowy, szkolenie biznesowe lub wiele innych rodzajów zajęć edukacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie Pacific Center Planet of Adventures w zakresie aplikowania o wizy turystyczne do Australii sprawia, że świadczymy kompleksową i fachową pomoc zarówno w przypadku występowania o wizy eVisitors, jak i Visitors. Zachęcamy do kontaktu internetowego w celu nawiązania współpracy. Służymy pomocą, zarówno w zakresie interpretacji prawnych, jak i samej procedury składania wniosku wizowego. Dzięki nam upragniona wiza turystyczna trafi do Ciebie szybciej. Australia czeka na Ciebie!

 

error: Content is protected !!