fbpx
+48 791 704 920Masz pytanie?

Studia w Australii – oferta dla Polaków

Jeśli chcesz podjąć studia w Australii, interesują Cię tamtejsze kursy językowe lub chcesz wziąć udział w szkoleniu mającym na celu podniesienie Twoich kwalifikacji zawodowych, naturalnym krokiem z Twojej strony będzie aplikowanie o wizę studencką. Sama procedura aplikacyjna to tylko jeden z etapów na drodze do rozpoczęcia studiów w Australii dla Polaków. Pozostałe to m.in. wybór odpowiedniego miasta, zapoznanie się z ofertą kursów i studiów w Australii oraz podjęcie przemyślanej decyzji co do wybranego kierunku kształcenia. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że podjęcie tak ważnej decyzji, szczególnie w obcym kraju, może być dla Ciebie trudne. Właśnie dlatego oferujemy fachowe doradztwo i swoje wieloletnie doświadczenie, owocujące pomocą w zdobyciu wizy i zapisaniem na studia lub kursy tysięcy osób.

Wiza do Australii dla studentów – koszt

Rodzajem pozwolenia na pobyt, celem podjęcia studiów w Australii, jest wiza studencka. Czas oczekiwania na jej wydanie może trwać nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od znajomości języka angielskiego, wyboru kierunku studiów lub kursów zawodowych. Wiza dla studenta pozwala na pobyt w Australii także osób zależnych: partnera, współmałżonka lub dzieci. Posiadacze wizy studenckiej mają prawo do podjęcia pracy w Australii, jednak w wymiarze nie większymi niż 40 godzin na dwa tygodnie. To samo dotyczy partnera, wyjatkiem sa wizy na studia magisterskie. Wiza studencka to także koszty po stronie aplikującego. Aby otrzymać zezwolenie na pobyt, należy udokumentować posiadanie odpowiedniej ilości pieniędzy na koncie, stanowiącej pokrycie kosztów wizy.

Studia w Australii – jak wybrać kierunek?

Australijskie uczelnie i college oferują niezwykle bogatą ofertę studiów i kursów zawodowych, porównywaną jedynie z USA i Wielką Brytanią. Nie dziwi więc fakt, że dla obywateli różnych krajów, w tym także dla Polaków, Australia stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do podjęcia nauki. Jednak w przypadku imigrantów, istotne jest właściwe wybranie kierunku studiów i związanie go z przyszłym zawodem. Ma to bowiem wpływ na ewentualne ubieganie się o wizę pracowniczą, kiedy trzeba będzie wykazać, że nasz zawód znajduje się na liście pożądanych w Australii. Właściwie wybrane studia mogą nam w tym znacznie pomóc, nieprzemyślana decyzja ten wybór utrudni.
I właśnie tutaj niezwykle istotna jest nasza rola. Stanowimy dla Polaków cenne wsparcie, zarówno w procesie aplikowania na studia, jak i w ich wyborze. Wiemy, jakie kierunki cieszą się największą popularnością, gwarantują zatrudnienie i dobre zarobki. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo, pomoc w obraniu optymalnej strategii edukacyjnej i wizowej, co w znacznym stopniu ułatwi kształcenie i późniejsze starania o wizę pracowniczą lub na pobyt stały.
Marzysz o studiach w Australii? Chcesz otrzymać wizę studencką? Pragniesz zdobyć dobre wykształcenie i pracę w dobrze płatnym zawodzie? A może interesuje Cię nauka języka angielskiego lub kursy zawodowe? Skorzystaj z naszych usług!

error: Content is protected !!