fbpx
+48 791 704 920Masz pytanie?

Kursy zawodowe- TAFE

Pacific Center Planet of Adventures oferuje kompleksową pomoc w wyborze kursów i szkoleń zawodowych na terenie Australii. Tamtejsza oferta jest niezwykle rozbudowana i pozwala uczestnikom wybrać jeden z tysięcy dostępnych kursów zawodowych.

Kursy zawodowe stanowią odpowiednik polskiej zasadniczej szkoły zawodowej i pozwalają zdobyć dyplom lub certyfikat uprawniający do wykonywania danego zawodu. Dokument taki uznawany jest zarówno przez pracodawców na terenie Australii, jak i na całym świecie. Liczne ośrodki szkoleniowe znajdujące się na terenie największych australijskich miast, takich jak: Melbourne, Sydney, Perth czy Brisbane, konkurują ze szkołami regionalnymi, między sobą wysokim poziomem szkoleń i kursów w przystępnej cenie.
Czas trwania kursu uzależniony jest od kierunku i dziedziny, której dotyczy, oraz poziomu, jaki nas interesuje. Przeciętnie kursy w Australii mogą trwać od kilku miesięcy do 2,5 roku. Różne są także ceny kursów zawodowych w Australii, które wynoszą zazwyczaj od 2500 do nawet 7000 Dolarów Australijskich za semestr nauki.

W większości szkół, kursy zaczynają się 2 razy w roku, w styczniu i lipcu. Uniwersytety działają podobnie, tylko kursy angielskiego zaczynają się co tydzień.

Szkolnictwo zawodowe w Australii

Warto wspomnieć, że w Australii istnieje aż 6 poziomów szkolenia zawodowego: Certificate I, Certificate II, Certificate III, Certificate IV, Diploma i Advanced Diploma. W zależności od tego, jaki poziom Państwa interesuje, proponujemy optymalną ofertę szkoleń i kursów. Najczęściej oferowanymi kursami są szkolenia od poziomu Certificate III wzwyż, ponieważ to są certyfikaty na poziomie skilled pozwalającym na stałą lub czasową emigrację.

Image is not available
Bachelor of Music (Music Theatre
Diploma of Music
Bachelor of Entertainment Management
Bachelor of Performance
Image is not available

Muzyka, teatr, możez nauczy się nagrywać, grać, przygotowywać przedstawienia z najleprzymi. Dwa kampusy w Sydney i Melbourne, które mają historię kreowania wielu artystów. Niesamowite zaplecze, piekna lokalizacja.

Image is not available
Certyfikat 3 iCommercial Cookery
Certyfikat 4
Dimploma in Hospitality Managemnet
Image is not available

Jeden z najpopularniejszych zawodów w Australii. Każdy chce gotować. Rządowy TAFE w Queensland oferuje kursy w tej dziedzinie zaczynając od praktycznej nauki gotowania na certyfikacie 3 i 4 aż do poziomu Diplomy gdzie nauka jest skoncentrowana na zarządzaniu, szkoleniu kadry managerskiej.

Image is not available
Certificate 3 in Outdoor Recreation
Certificate 4 in Outdoor Recreation
Image is not available

Nie nie mylisz się, w Australi mozęsz studjować .... nurkowanie. Coż bardziej naturalnego w szkole na Gold Coast niż Jet ski i nurkowanie.

Image is not available
Certyfikat 3 in Engineering Trade
Certyfikat 4
Dimploma in Electronicks
Advanced Diploma in Engineering Technology
Image is not available

Jeden z najpopularniejszych zawodów w Australii. Każdy chce gotować. Rządowy TAFE w Queensland oferuje kursy w tej dziedzinie zaczynając od praktycznej nauki gotowania na certyfikacie 3 i 4 aż do poziomu Diplomy gdzie nauka jest skoncentrowana na zarządzaniu, szkoleniu kadry managerskiej.

previous arrow
next arrow
Slider

Pomożemy Ci zapisać się na kurs!

Aby zapisać się na kurs zawodowy, konieczna jest znajomość języka angielskiego. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się odbyć w Australii kurs językowy, dopiero potem zapisując się do college’u.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem nauki na jednym z wielu oferowanych przez australijskie ośrodki kursów zawodowych lub szkoleń, zapraszamy do współpracy.

Masz pytanie?Pomagamy naszym klientom w wyborze optymalnego kierunku i rodzaju zdobywanych kwalifikacji, dysponujemy aktualnymi ofertami poszczególnych college’ów, a także doradzimy ewentualne kursy językowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wspieramy również naszych klientów w procedurach rekrutacyjnych, gwarantując kompleksową opiekę przez cały okres kształcenia.

Jedną z najciekawszych ofert edukacyjnych w Australii są kursy zawodowe. Są to kursy łączące praktyczne i teoretyczne zajęcia.
Oferta jest praktycznie nieograniczona, bardzo zróżnicowana i super elastyczna.

Kurs można zacząć na poziomie Certyfikatu 1 do 4, następnie Diploma i Advanced Diploma. Pózniej można pójść na Uniwersytet.
Poziom nauczania zależy od poprzednich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
Kursy zaczynają się zazwyczaj 4 razy w roku i trwają przeciętnie od 6 do 24 miesięcy.

 

Jest to bardzo ceniona forma nauki w Australii. Obecne programy emigracyjne promują osoby z australijskimi kwalifikacjami zawodowymi. Są one też bardzo pomocne przy formalnym rozpoznawaniu kwalifikacji do wiz skilled.

Z 6 świetnymi lokalizacjammi, Holmes institute oferuje od kursów angielskiego, kursów zawodowych i kursow magisterskich . Z historią sięgającą 1960 roku, Holmes Institute oferuje świetną ofertę educkacjii na wszytskich poziomach z możliwością zmiany lokalizacjii.

Image is not available

Tafe Queensland to rzadowa organizacja prowadząca campusy w całym Queensland zaczynając od Cairns, kończąc na Gold Coast . Tafe ma najbardziej rozbudowaną strukturę i oferuje wszystkie kursy od biznesowych do inżynieryjnych.

Image is not available

Największa szkoła szkoląca trenerów sportowych i sortowów z najleprzą lokalizacją w gold Coast. Specjalizująca się w koszykówce, tenisie, surfingu, fitness i Sport Development.

Image is not available

Jedną z bardzo ciekawych opcji edukacyjnych jest szkoła Gold Coast Dive Centre and Marine Training College.
Drzwi tej szkoły zostały otwarte dla wszystkich około trzy lata temu. Wygląda na bardzo świeżą szkołę, natomiast posiada wieloletnie doświadczenie poprzez prowadzenie firmy związanej z nurkowaniem posiadającej wiele lat doświadczenia.

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

ZAMÓW KATALOG

Przykladowe kursy zawodowe to:

Accounting Business Management Event Management
Graphic Design  & Multimedia Sport and Fitness Travel and Tourism Management
Information Technology Hospitality and Hotel Management Hairdressing
Automotive Commercial Cookery Beauty Therapy
 Building and Construction  Business  Childcare
 Community Welfare  Engineering and Manufacturing  Fashion
Horticulture Interior Decoration Media
Medicine Music Natural Medicine
Nursing Patisserie (Cookery) Property & Real Estate
Psychology Public Relations and Journalism Retail Operations
Science Social Work

 

 

error: Content is protected !!