fbpx
+48 791 704 920Masz pytanie?

Agata i jej skuterek

Jak i czym poruszać się po Australii?

Wielu z Was pyta nas czy potrzebny jest samochód w Australii. Odpowiedz jest jedna – TAK. Bez samochodu w Australii to jak bez ręki. Samochody można zakupić na różnych aukcjach, portalach lub w  komisach. Sprawa nie jest skomplikowana i zazwyczaj trwa bardzo szybko. Jednak dzisiaj troszkę o innym środku lokomocji – a mianowicie skuterze 😊

W Australii, posiadając zwykłe prawo jazdy, można jeździć na skuterze o pojemności 50cc. Nasza Agata wpadła właśnie na taki szalony pomysł i zakupiła sobie skuterek. Od samego początku mówiła, że ona musi mieć skuterek a Piotr cały czas się z niej śmiał, że nie jest to najlepszy pomysł, bo mieszkając nad morzem często może przyjeżdżać mokra do pracy (miał w tym dużo racji😊). Skuter kupiła z ogłoszenia na FB za $850. To było najlepiej zainwestowane $850! 😊 Dodatkowo rejestracja około $80 i opłaty podatkowe – 2% – $17. Dodam, że posiadała ona auto – Toyota Camry, które w momencie, gdy pojawił się skuter, pozostało samotne na miejscu postojowym. Cóż – życie!

Jeżdżenie na skuterze sprawia ogromną frajdę. Nie osiągnie się na tym małym pojeździe ogromnych prędkości, jednak sama jazda, widoki, ciepło i możliwość uczucia wiatru we włosach jest wart wszystkiego.

Oglądnijcie krótki filmik Agaty – wybaczcie wersję, ale dwie czynności na raz to nie jest mało 😉

Przekaz dalej...

error: Content is protected !!