fbpx
+48 791 704 920Masz pytanie?

Wizy stałego pobytu

Wizy stałego pobytu do Australii , tak zwane wizy PR czyli Permanent resident) oznaczają ze można bez ograniczeń  mieszkac, podrozować, pracować w Australii i po 4 latach ubiegać sie o status obywatela.

Wizy stałego pobytu moga być przyznane na podstawie kilku różnych programów:

Wizy rodzinne sa przeznaczone dla osób które pozostają w związku z obywatelem australijskim. W ten sposób osoby posiadające australijskie obywatelstwo lub wize stałą mogą  sprowadzić do Australii: dziecko, rodziców lub partnera.

Wizy skilled czyli wizy dla osób z poszukiwanymi kwlifikacjami, doświadczeniem zawodowym i znające język angielski ponad przeciętnie. Jest to system oparty na punktacjii. Każdy element jest punktowany i osoby znajwiększa ilością punktów maja największe szanse. Szczegóły tego systemu opisane są na stronie o wizach skilled.

Wizy sponsorowane przez pracodawców to wizy dla osób które oprócz spełnienie konkretnych wymogów maja też oferte pracy od Australijskeigo pracodawcy. W zależności od zawodu, lokalizacjii, znajomości języka taka oferta pracy może dacx wizę czasową lub stałą.

37 letni
kucharz
wiza 187

Tomek ma 5 lat doświadczenia w restauracjach jako kucharz. W Australi
skoczył Certyfikate III Commercial Cookery w TAFE i dosta prace w Townsville w programie RSMS.

michal i ola
z gold coast
wiza 309

Ola jest drugim pokoleniem w Australii a Michal urodził się w Polsce. Spotkali się w Paryżu i zdecydowlali się mieszkać razem w Australi. Czekali na wizę mieszkając w Paryżu a teraz sa w Gold Coast.

31 letni
inżynier
wiza 186

Dominik skończył Licencjat Inzynera ze spoecjalizacja bodowa dróg i w trakcie studiów był na praktyce w regionalnym urzędzie. Po 2 latach dostał ofertę stałej pracy i wraz z dziewczą zaaplikował o wizę 186.

25 letni
ogrodnik
wiza 187

MIchał ma wiele lat doświadczenia ale nie ma formalnych kwlaifikacjii, po rozpoznaniu kwlaifikacjii z nami, zaaplikowal o prace w firmie ogrodniczej gdzie pracował od roku.

pani halina
z meżem
wiza 820

Poznali się keidyobydwoje byli wdowcami na emeryturze. Od kilku lat razem pozdrużowali teraz zdecydowlai się na ślub i zamieszkali w Australi. 3 miesiące temu dostalil wize partnerska i mieszkaja w Melbourne

magda
z meżem i dziećmi
wiza 820

Magda z mężem poznali się 5 lat temu w Polsce i od tego czasu spotykali się regularnie. Część zcasu mieszkali w Polsce część w Australii. Kiedy dzieci Magdy mialy 7 i 3 lata zdecydowli sie zaaplikowac o wize partner.

previous arrow
next arrow

error: Content is protected !!