Masz pytanie?

Uniwersytety

Studia uniwersyteckie

Studia w Australii – jak wybrać kierunek?

Australijskie uczelnie i college oferują niezwykle bogatą ofertę studiów i kursów zawodowych, porównywaną jedynie z USA i Wielką Brytanią. Nie dziwi więc fakt, że dla obywateli różnych krajów, w tym także dla Polaków, Australia stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do podjęcia nauki. Jednak w przypadku imigrantów, istotne jest właściwe wybranie kierunku studiów i związanie go z przyszłym zawodem. Ma to bowiem wpływ na ewentualne ubieganie się o wizę pracowniczą, kiedy trzeba będzie wykazać, że nasz zawód znajduje się na liście pożądanych w Australii. Właściwie wybrane studia mogą nam w tym znacznie pomóc, nieprzemyślana decyzja ten wybór utrudni. I właśnie tutaj niezwykle istotna jest nasza rola. Stanowimy dla Polaków cenne wsparcie, zarówno w procesie aplikowania na studia, jak i w ich wyborze. Wiemy, jakie kierunki cieszą się największą popularnością, gwarantują zatrudnienie i dobre zarobki. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo, pomoc w obraniu optymalnej strategii edukacyjnej i wizowej, co w znacznym stopniu ułatwi kształcenie i późniejsze starania o wizę pracowniczą lub na pobyt stały. Marzysz o studiach w Australii? Chcesz otrzymać wizę studencką? Pragniesz zdobyć dobre wykształcenie i pracę w dobrze płatnym zawodzie? A może interesuje Cię nauka języka angielskiego lub kursy zawodowe? Skorzystaj z naszych usług!

Największy regionalny uniwerstytet w Australii z 20 kampusami i ponad 35 tysiacami studentów. Uznany za jeden z najleprzych młodych uniwersytetów na świecie . oferuje szeroki wybór kursów, świetne lokalizacje i rozpoznawane na całym świecie.

Image is not available

Jeden z najstarszych uniwerstytetów w Queensland z kampusami w Cairns i Townsville, oraz z gółwnym kampusem w Brisbane i mniejszymi w Mt Isa. Od 1970 roku oferuje kursy w hospitality, biznesie, turystyce, It i wielu innych.

Image is not available

Od 1994 USC oferuje szeroką game kursów w rejonie Sunsine Coast Z 12 tysiącami studentów i ciągle rosnącą ofertą jest to jeden z najszybciej rozwijających się szkół w Queensland. Oferuje kursy w It, biznesie, psychologi, prawie, medycynie i marketingu.

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider
 
Facebook
error: Content is protected !!