Townsville International English School

Języka angielskiego w Australii można uczyć się dokładnie wszędzie – czemu więc nie w Townsville?

Oprócz tego, że jest to piękne, tropikalne miejsce posiada szkołę – Townsville International English School zapewniającą wyjątkowo dobre rezultaty w nauce języka angielskiego.

Townsville International English School nie jest największą szkołą w Australii, wręcz przeciwnie. Jest to butikowa uczelnia, która taką chce pozostać. Celem tej szkoły jest zapewnienie wysokiej klasy edukacji jak również wspaniałej atmosfery. Jest to prestiżowa szkoła, nastawiona na sukces swoich studentów.

Co więcej, wydawać by się mogło, że szkoły butikowe są drogie – nie w przypadku TIES. Szkoła ofertuje bardzo dobrą ofertę cenową dla swoich studentów.

Szkoła otwarta jest na studentów międzynarodowych, dzięki czemu zajęcia są ciekawe a poznane na nich osoby mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami.

Szkoła oferuje następujące kursy:

– General English

– IELTS Preparation