Gold Coast Dive Centre and Marine Training College

Nauka kojarzy Ci się tylko z obowiązkiem chodzenia na uczelnie i zdawaniem przedmiotów? Takie rzeczy to nie w Australii 😊

Jedną z bardzo ciekawych opcji edukacyjnych jest szkoła Gold Coast Dive Centre and Marine Training College.

Drzwi tej szkoły zostały otwarte dla wszystkich około trzy lata temu. Wygląda na bardzo świeżą szkołę, natomiast posiada wieloletnie doświadczenie poprzez prowadzenie firmy związanej z nurkowaniem posiadającej wiele lat doświadczenia.

Louis Alonso – Dyrektor oraz instruktor, posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w nurkowaniu oraz wielu wykwalifikowanych studentów. Louise wraz ze swoim teamem potrafi zapewnić niesamowite wrażenia podczas zajęć.

Uczęszczając do tej szkoły nie tylko znajdziesz się w niesamowitym środowisku wodnym ale również poznasz ludzi, którzy posiadają pasję i chętnie się nią dzielą.

Szkoła oferuje następujące kursy:

– Open Water Diver Course

– Advance Open Water Diver Course