fbpx
Masz pytanie?

Emigracja do Australii

Nie bez powodu Australia jest krajem, który cieszy się tak wielką popularnością wśród imigrantów, także z Polski. Jednym z powodów popularności Australii jest fantastyczny rozwój ekonomiczny, niskie bezrobocie, styl życia i bezpiezeństwo. W dużej mierze to wszystko Australia zawdzięcza bardzo wymagającej ale skutecznej polityce emigracyjnej. Zdobycie wizy emigracyjnej do Australii dla Polaków jest często początkiem zupełnie innego życia. Współczesna rzeczywistość oraz australijskie prawo wizowe dają nam wiele możliwości ubiegania się o wizę do Australii. Najpopularniejsze są wizy studenckie, turystyczne oraz pracownicze. Przez wiele lat naszej działalności partnerowaliśmy licznym Polakom w procesie aplikowania o wizę emigracyjną. Możemy pomóc także Tobie! Skontaktuj się z nami i zapoznaj z naszą ofertą, a przekonasz się, że emigracja do Australii nie musi być wyłącznie marzeniem.

Wizy emigracyjne dla Polaków

Podstawowym warunkiem, od którego uzależnione jest powodzenie naszych starań o wizę pracowniczą, są kwalifikacje. Odpowiednie wykształcenie lub zamiar jego zdobycia na miejscu, chęć podjęcia pracy w jednym z zawodów, które znajdują się na specjalnej liście, a także znajomość języka angielskiego to podstawowe kryteria, które trzeba spełnić, ubiegając się o wizę pracowniczą lub studencką. Mając na uwadze ten fakt, warto podjąć decyzję o emigracji do Australii z odpowiednim wyprzedzeniem, nawet kilkuletnim. Przez ten czas da się obliczyć wszystkie koszty, opanować język i zapoznać z realiami australijskiego prawa wizowego. Jeśli interesuje nas emigracja sponsorowana, niezbędne może być znalezienie pracodawcy gotowego zatrudnić nas w konkretnym zawodzie, który również ma do spełnienie wiele wymogów.
Zazwyczaj emigracja do Australii nie dotyczy jednej osoby, a całej rodziny. Prawo wizowe dopuszcza sytuację, w której współmałżonek, partner lub dzieci (czyli tzw. osoby zależne) emigrują wspólnie z osobą aplikująca o wizę. Należy jednak pamiętać, że koszt wizy dla kilku osób znacząco wzrasta, a w przypadku wielu wiz obowiązkiem osoby aplikującej jest wykazanie posiadania odpowiedniej ilości środków na koncie.

Australia – jak się tam dostać?

Decydując się na emigrację do Australii, należy pamiętać, że proces ten jest niezwykle skomplikowany i wymaga podjęcia szeregu naprawdę ważnych decyzji. Już sam wybór rodzaju wizy może okazać się problemowy, jeśli nie spełniamy odpowiednich kwalifikacji. Na szczęście nie oznacza to, że musimy pożegnać się ze swoimi marzeniami. Doświadczeni agenci imigracyjni, rezydujący na miejscu w Australii, doskonale znają tamtejsze prawo wizowe i są w stanie w niezwykle skuteczny sposób pomagać w aplikowaniu o wizy emigracyjne dla Polaków. W Pacific Center Planet of Adventures od lat zajmujemy się pomocą w uzyskaniu wizy dla naszych polskich klientów, którzy ubiegają się o pozwolenie na pobyt czasowy, stały, dla rodziny, studencki czy turystyczny. Z ponad 140 typów wiz, jakie obowiązują na terenie Australii, te wymienione powyżej cieszą się największym zainteresowaniem, ponieważ niosą ze sobą najwięcej korzyści. Nawet jeśli nie spełniasz poszczególnych kryteriów, kontaktując się z nami, masz możliwość nadrobienia wszystkich braków. Wskażemy Ci najistotniejsze aspekty ubiegania się o wizę i zwrócimy uwagę na to, co powinieneś zrobić, aby Twoje marzenia o emigracji do Australii stały rzeczywistością. Skontaktuj się z nami.

Facebook
error: Content is protected !!