POLSKIE BIURO: +48 22 208 56 80 | Tel kom: +48 791 704 920 | +61 7 564 146 83 ( dla osób w Australii)

Kim jest Agent emigracyjny?

Agent Emigracyjny i jego rola

Australijski Urząd Emigracyjny ( obecnie nazwany Departament of Imigration and Boarder Protection DIBP) ,nie określa, kto ma prawo składać aplikacje wizowe, ale określa kto ma prawo reprezentować aplikantów. DIBP akceptuje aplikacje złożone przez kogokolwiek. Można aplikację złożyc samemu, z pomocą kolegi lub rodziny albo przez agenta. Agenci rozpoznani , oraz zaakceptowani do reprezentowania aplikantów są nazywani rejestrowanymi agentami emigracyjnymi i każdy z agentów ma numer MARN. Nasz to MARN 0743766
Image is not available
Piotr Ferenc
MRA

Piotr started this company nearly 15 years ago. He is the Director and an RMA. All cases are in his hands and he dictates action plan.

Image is not available
Karolina Ferenc
the one

Karolina is in charge of marketing and finances. She is also supervising cases and assists employers with HR matters.

Image is not available
Kristin Barnes
Case Manager

Kristin looks after all aspects of your case until the happy ending. She likes chocolate, diamonds and flowers .

Image is not available
Beth Rasdall
office manager

Beth is in charge of... everything. Lodged cases, new cases, old cases... see Beth. Dont let that calm voice to fool you 😉

Image is not available
Jatinder Daroch
RMA / case manager

Newest kid in the block. Registerd migration agent who works with Kristin and is being mentored by Piotr to start his own cases.

Image is not available
Brittney DeBoni
Administrator

Youngest kid in the block. Britt supports everybody in all cases. She is our receptionist and admin. She is in charge of appointments.

Image is not available
Agata Sepska
polish market case manager

After few months spent in Australia, Agata now is in charge of polish market and student enrolments

Image is not available
Jatinder Daroch
RMA / case manager

Newest kid in the block. Registerd migration agent who works with Kristin and is being mentored by Piotr to start his own cases.

Image is not available
Kristin Barnes
case manager

Kristin looks after all aspects of your case until the happy ending. She likes chocolate, diamonds and flowers .

Arrow
Arrow
Slider
DIBP rekomenduje używanie rejestrowanych agentów ,ponieważ tylko oni maja aktualną wiedzę o przepisach, podlegają bardzo rygorystycznym wymogom rejestracyjnym, prowadzą monitorowane konta klientów i maja wgłąd w wewnętrzne wytyczne Urzędu Emigracyjnego. Rejestrowani agenci emigrcyjni, podlegają tym samym rygorystycznym wymaganiom w Australii  jak prawnicy, czy księgowi. Najważniejsze jest dobre zrozumienie, czego można od agenta emigracyjnego oczekiwać. Nasza agencja w większości przypadków oferuje kontrakty za konkretną usługę, a  nie na poświęcony czas. Każda aplikacja wymaga oddzielnego kontraktu i formy 956 autoryzującej agenta emigracyjnego do reprezentacjii. W kontrakcie są szczegółowe informacje  kto, co i za ile zrobi. Określone są usługi, co zostanie wykonane, kto jest odpowiedzialny i jakie są koszta usługi, oraz dodatkowe opłaty np. opłaty urzędowe. Oczywiście każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Poniżej podajemy standartowy zakres usług agenta emigracyjnego.

Co możemy Tobie zaoferować?

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie i tysiące wygranych spraw, mówi samo za siebie. Z dumą możemy powiedzieć, ze znamy nasz fach i osiągamy świetne rezultaty. Ponieważ naszym celem jest nawiązywanie kontaktów z klientami na długie lata, naszym niemal jedynym wysiłkiem marketingowym jest zadowolenie klientów. Uczciwie analizujemy szanse i nie obiecujemy szybkich, oraz łatwych rozwiązań, takie po prostu nie istnieją. Emigracja nawet czasowa, jest trudna i wymaga wiedzy, poświęcenia i środków. Dla niektórych klientów planujemy rozwiązania, które zajmą wiele lat, ale jesteśmy pewni, że nasi klienci znają wszystkie warunki zanim podejmą wyzwanie. Emigracja pracownicza, która jest najpopularniejszą formą uzyskania wizy w tej chwili, wymaga olbrzymiego zaangażowania od pracodawcy i oznacza wieloletnie zobowiązanie. Oferujemy bardzo zaawansowaną pomoc dla pracodawców, włączając bogatą bibliotekę wzorów dokumentów. Każdy klient ma przydzieloną osobę, która zajmuje się administracyjną częścią i która pracuje z agentem emigracyjnym. Komunikacja jest szybka i prosta. Nie chowamy się za prawniczymi formułkami i numerami paragrafów.

Wiza australijska – z nami możesz ją uzyskać łatwiej

Dla wielu naszych klientów, również dla Polaków, wiza do Australii stanowi jeden z największych priorytetów. Dlatego decydują się oni na współpracę z nami. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie i w ten sposób unikamy błędów dużych firm. Nie składamy aplikacji póki nie jesteśmy pewni, że wiemy o sprawie wszytko. Naszym celem jest dostawanie wiz a nie składwanie aplikacjii. Niektórzy mówią że jesteśmy, bardzo szczegółowi – to prawda. I jesteśmy z tego dumni. Wolimy znać odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim pytanie dostaniemy od oficera migracyjnego. Przygotowywanie wiz do Australii jest to ciagle zmieniający sie proces. Zmieniają sie przepisy, wymogi, podejscie oficerów emigracyjjnych, przepisy prawa pracy, prawa rodzinnego i wiele inncyh i to wszystko wpływa na ostateczny sukces aplikacjii wizowej. Każdego dnia uczymy sie czegoś nowego. Uczymy się z przepisów prawa, z decyzjii z którymi nowi klienci się do nas zwracają, z wielu szkoleń i konferencji, w których uczestniczymy.  

Pacifc Center oferuje swoim klientom:

  • Ocenę aplikacji i szansy powodzenia
  • Przeprowadzenie oceny kwalifikacji, jeśli jest wymagana.
  • Zaawansowaną pomoc dla pracodawców z przygotowaniem dokumentów , w tym również bibliotekę dokumentów pomocniczych.
  • Proces zlożenia aplikacjii.
  • Zarządzanie wizami pomostowymi w trakcie procesu wizowego.
  • Bierzące i aktualizowane interpretacje prawa emigracyjnego,oraz ich wpływ na aplikacje. ( Prawo emigracyjne w Australii jest zmieniane i aktualizowane prawie codziennie)
  • Regularny kontakt z osobą prowadzącą sprawę (case officer).
Facebook