fbpx
Masz pytanie?

Kim jest Agent emigracyjny?

Agent Emigracyjny i jego rola

Australijski Urząd Emigracyjny ( obecnie nazwany Departament of Imigration and Boarder Protection DIBP) ,nie określa, kto ma prawo składać aplikacje wizowe, ale określa kto ma prawo reprezentować aplikantów.

DIBP akceptuje aplikacje złożone przez kogokolwiek. Można aplikację złożyc samemu, z pomocą kolegi lub rodziny albo przez agenta.

Agenci rozpoznani , oraz zaakceptowani do reprezentowania aplikantów są nazywani rejestrowanymi agentami emigracyjnymi i każdy z agentów ma numer MARN.

Nasz to MARN 0743766

DIBP rekomenduje używanie rejestrowanych agentów ,ponieważ tylko oni maja aktualną wiedzę o przepisach, podlegają bardzo rygorystycznym wymogom rejestracyjnym, prowadzą monitorowane konta klientów i maja wgłąd w wewnętrzne wytyczne Urzędu Emigracyjnego.

Rejestrowani agenci emigrcyjni, podlegają tym samym rygorystycznym wymaganiom w Australii  jak prawnicy, czy księgowi.

Najważniejsze jest dobre zrozumienie, czego można od agenta emigracyjnego oczekiwać.

Nasza agencja w większości przypadków oferuje kontrakty za konkretną usługę, a  nie na poświęcony czas. Każda aplikacja wymaga oddzielnego kontraktu i formy 956 autoryzującej agenta emigracyjnego do reprezentacjii.

W kontrakcie są szczegółowe informacje  kto, co i za ile zrobi. Określone są usługi, co zostanie wykonane, kto jest odpowiedzialny i jakie są koszta usługi, oraz dodatkowe opłaty np. opłaty urzędowe.

Oczywiście każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Poniżej podajemy standartowy zakres usług agenta emigracyjnego.

Co możemy Tobie zaoferować?

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie i tysiące wygranych spraw, mówi samo za siebie. Z dumą możemy powiedzieć, ze znamy nasz fach i osiągamy świetne rezultaty. Ponieważ naszym celem jest nawiązywanie kontaktów z klientami na długie lata, naszym niemal jedynym wysiłkiem marketingowym jest zadowolenie klientów.

Uczciwie analizujemy szanse i nie obiecujemy szybkich, oraz łatwych rozwiązań, takie po prostu nie istnieją. Emigracja nawet czasowa, jest trudna i wymaga wiedzy, poświęcenia i środków. Dla niektórych klientów planujemy rozwiązania, które zajmą wiele lat, ale jesteśmy pewni, że nasi klienci znają wszystkie warunki zanim podejmą wyzwanie.

Emigracja pracownicza, która jest najpopularniejszą formą uzyskania wizy w tej chwili, wymaga olbrzymiego zaangażowania od pracodawcy i oznacza wieloletnie zobowiązanie. Oferujemy bardzo zaawansowaną pomoc dla pracodawców, włączając bogatą bibliotekę wzorów dokumentów.

Każdy klient ma przydzieloną osobę, która zajmuje się administracyjną częścią i która pracuje z agentem emigracyjnym. Komunikacja jest szybka i prosta. Nie chowamy się za prawniczymi formułkami i numerami paragrafów.

Wiza australijska – z nami możesz ją uzyskać łatwiej

Dla wielu naszych klientów, również dla Polaków, wiza do Australii stanowi jeden z największych priorytetów. Dlatego decydują się oni na współpracę z nami. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie i w ten sposób unikamy błędów dużych firm. Nie składamy aplikacji póki nie jesteśmy pewni, że wiemy o sprawie wszytko.

Naszym celem jest dostawanie wiz a nie składwanie aplikacjii. Niektórzy mówią że jesteśmy, bardzo szczegółowi – to prawda. I jesteśmy z tego dumni. Wolimy znać odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim pytanie dostaniemy od oficera migracyjnego.

Przygotowywanie wiz do Australii jest to ciagle zmieniający sie proces. Zmieniają sie przepisy, wymogi, podejscie oficerów emigracyjjnych, przepisy prawa pracy, prawa rodzinnego i wiele inncyh i to wszystko wpływa na ostateczny sukces aplikacjii wizowej. Każdego dnia uczymy sie czegoś nowego. Uczymy się z przepisów prawa, z decyzjii z którymi nowi klienci się do nas zwracają, z wielu szkoleń i konferencji, w których uczestniczymy.

 

Pacifc Center oferuje swoim klientom:

  • Ocenę aplikacji i szansy powodzenia
  • Przeprowadzenie oceny kwalifikacji, jeśli jest wymagana.
  • Zaawansowaną pomoc dla pracodawców z przygotowaniem dokumentów , w tym również bibliotekę dokumentów pomocniczych.
  • Proces zlożenia aplikacjii.
  • Zarządzanie wizami pomostowymi w trakcie procesu wizowego.
  • Bierzące i aktualizowane interpretacje prawa emigracyjnego,oraz ich wpływ na aplikacje. ( Prawo emigracyjne w Australii jest zmieniane i aktualizowane prawie codziennie)
  • Regularny kontakt z osobą prowadzącą sprawę (case officer).
Facebook
error: Content is protected !!