Adelaide College of Technical Education

Adelaide College of Technical Education jest to szkoła zlokalizowana w samym sercu Adelajdy. Celem szkoły jest indywidualne podejście do studentów i ich wielowątkowy rozwój.

Adelaide College of Technical Education jest szkołą prywatną – edukacyjną. Główne motto szkoły brzmi: “To provide quality education and help build a useful society through Vocational Education & Training (VET)”.

Szkoła zapewnia naukę policealną oraz wsparcie dla studentów, którzy chcą edukować się dalej.

ACTE chce aby każdy student był odpowiednio przygotowany do wybranego programu. Na każdym etapie studenci otrzymują odpowiednie wsparcie personelu. Dodatkowo mogą dobierać dla siebie przedmioty, które są dla nich interesujące.